Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/74069/virtual/www/domains/teorem.cz/wp-content/themes/teorem/header.php on line 15

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/74069/virtual/www/domains/teorem.cz/wp-content/themes/teorem/header.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/74069/virtual/www/domains/teorem.cz/wp-content/themes/teorem/header.php on line 17

Nejčastější dotazy

 1. Jak vyšívané šperky TEOREM nosit?
  Vyšívané šperky TEOREM s láskou vyšívám pro Vaši krásu. Budu velmi ráda, když své vyšívané šperky budete nosit kdykoliv a kdekoliv, záleží mi pouze na tom, aby jste se s nimi cítily dobře a aby vyšívané šperky podpořily Vaši krásu. Milujte své vyšívané šperky TEOREM.
 2. Z čeho jsou vyšívané šperky TEOREM vyrobeny?
  Vyšívané šperky TEOREM vyrábím tak, že k sobě sešiji dva kusy speciálního vyšívacího filcu. Vrchní část filcu je zdobena nášivkou z viskózových nití a spodní část filcu je holá. Tak zakryji nevzhlednou část rubu nášivky a šperk je také velice příjemný na nošení. Je hladký, nemá ostré hrany a má jednu neocenitelnou výhodu – nikdy Vám nezčervená jako nekvalitní bižuterie. Veškeré kovové komponenty, které používám jsou z vyrobeny z chirurgické nebo nerezové oceli, tím pádem jsou také zdravotně nezávadné. U náramků používám jako zapínání plastové patentky.
  Šperky TEOREM mají velkou výhodu, ač mohou vypadat masivně velikostí své vyšité plochy, jsou velmi lehké, doslova jako peříčko:-) Vyšívané náušnice TEOREM váží cca 4 gramy, vyšívané náhrdelníky TEOREM váží cca 6 gramů a vyšívané náramky TEOREM váží cca 8 gramů.
 3. Jak o vyšívané šperky TEOREM pečovat?
  Vaše šperky vydrží déle a budou lépe vypadat, pokud se o ně budete dobře starat. Po sundání uložte své šperky do šperkovnice či šuplíku, kde budou mít kolem sebe místo, tak aby mohly volně dýchat. Zbytečně nevystavujte své šperky častému působení vody a jiných tekutin a rozhodně své šperky chraňte před otevřeným ohněm!
 4. Jak vyšívané šperky TEOREM čistit?
  Šperky TEOREM jsou uživatelsky dost nenáročné a barevně stálé, je možné, že častým nošením na špercích ulpí prachové částečky z ovzduší, v tuto chvíli použijte lepivý váleček na chloupky a jemně tímto válečkem textilní povrch šperku očistěte. Nikdy šperky neperte v pračce! Šperky můžete vyčistit od potu ve vlažné vodní lázni s malým množstvím šamponu. Poté šperk jemně vysušte ručníkem a nechte doschnout volně na vzduchu.